prečo nakupujem v Metalii

Prečo si nás zákazníci vyberajú za dodávateľa?


• U nás nikdy nezaplatíte viac ako ste si sami schválili.
• Garantujeme Vám až 10 rokov plnú záruku, ktorá Vám zaručí, že naše sľuby budú splnené, ak by sa náhodou v tejto dobe niečo vyskytlo.
• U nás nájdete len značkové výrobky z produkcie renomovaných európskych výrobcov.
• Ešte 20 rokov po kúpe zaisťujeme pozáručný servis, prípadne i výrobu novej vložky na ten istý kľúč, ak Vám časom pribudnú ďalšie dvere a chcete ich otvárať tým istým kľúčom.
prečo nakupujem v Metalii
• U nás môžete nakupovať veľkoobchodne i maloobchodne, osobne alebo vám tovar doručí kuriér na vašu adresu.
• Bezpečnostné vložky a bezpečnostné kľúče v 3. triede bezpečnosti (vrátane neštandardných rozmerov) sú pripravené k odberu ihneď.
• Bezpečnostné vložky a kľúče v 4. triede bezpečnosti (vrátane neštandardných rozmerov a funkcií podľa Vášho želania) vyrobíme do 2 hodín.
• Zásielky odošleme v deň objednávky a na druhý deň vám ich kuriér doručí. (platí pre objednávky uplatnené do 12. hodiny)
• Systémy s generálnym kľúčom vyrábame už od 3 dní.
Garantujeme Vám komplexnú ochranu proti neoprávnenému kopírovaniu kľúčov. K Vašej bezpečnostnej vložke dostanete registračnú kartu na zhotovenie duplikátov kľúčov iba u výrobcu Metalia a.s.
Nie sme a ani sa nesnažíme byť najlacnejší, pretože vieme, že udržať vysokú kvalitu bez kompromisov a nezľaviť z nárokov zákazníkov niečo stojí. Vďaka tomu Vám môžeme výrazne predĺžiť záruku na životnosť a funkčnosť, ako i prípadnú možnú skrytú vadu materiálu.
Každým dňom máme na sklade 95% náhradných dielov. Ak niečo nemáme, snažíme sa obratom zabezpečiť dodávku, aj keby sme museli zaplatiť vyššiu cenu za expresnú dopravu, pretože každý zákazník nám za to stojí.
Pridelíme Vám nášho osobného špecialistu, ktorý Vám bude k dispozícii a pomôže Vám realizovať Vaše predstavy do posledného detailu. V našej firme patrí medzi najskúsenejších, pretože každoročne sa venuje stovkám štandardných ale aj atypických, často technicky veľmi náročných riešení. Preto dokáže odhaliť príčinu možných problémov skôr než vzniknú, a podstatne rýchlejšie než ktokoľvek iný.
Pre každého zákazníka máme vždy individuálne technické i cenové riešenie. Ak porovnáme a spoločne vyhodnotíme Váš zámer i jeho technickú náročnosť s ohľadom na Váš rozpočet, potom dokážeme navrhnúť vždy také riešenie, ktoré splní Vaše predstavy, a to všetko v plnej garancii a kvalite.
ZADARMO a úplne nezáväzne môžete využiť našu odbornú konzultáciu, a to aj v prípade, že Vám iný dodávateľ ponúka za zdanlivo rovnakú službu podozrivo nízku cenu. Môžeme Vám pomôcť nezávisle a nezáväzne ponuky odborne porovnať a odhaliť príčiny skrytých dodatočných nákladov.
• Viac ako 20-ročné skúsenosti - vysoko odolné spoľahlivé výrobky s predĺženou životnosťou, tvorba individuálnych riešení na mieru, rýchly servis.
Núdzová funkcia emergency proti vybuchnutiu dverí.
Zjednotenie vložiek na spoločný kľúč bez príplatku.
Prekódovanie vložky pri strate kľúča.
cas su peniazedoprava gratis

vlozky DOM